Intuïtieve Yoga, met aandacht voor wat jij nodig hebt
Bertine Vermeer / Yintuition
Honselersdijk
Door mijn verschillende yoga-opleidingen, jarenlange ervaring met het geven van uiteenlopende yogalessen en mijn opleiding tot Luisterkindwerker is mijn manier van lesgeven steeds intuïtiever geworden.
In mijn lessen combineer ik verschillende yogavormen op gevoel. Hierbij stem ik de focus en intensiteit van de les af op wat er op dat moment nodig is. De lessen en meditaties ontstaan zo spontaan in het moment: natuurlijke flows en meditaties die je helpen dichter bij jezelf te komen.
Wekelijkse yoga
Iedere week geef ik yoga bij Zensa Yoga in Naaldwijk:
- Woensdag 09:00 - 10:15 uur: Hatha yoga (gemiddelde intensiteit)
- Woensdag 10:30 - 11:45 uur: Yin Yang yoga (gemiddelde intensiteit)
- Donderdag 19:00 - 20:15: Rugyoga (gemiddelde intensiteit)
- Donderdag 19:00 -20:00: Adem & Meditatie (lage intensiteit)
- Zaterdag 10:30 - 11:45: Yin Yang yoga (gemiddelde intensiteit)
Workshops, events en yoga op maat
Naast mijn wekelijkse lessen verzorg ik regelmatig yogaworkshops en -events. Zo geef ik op 22 november de workshop Ademruimte & Weerstand.
Ook voor yoga op maat kun je bij mij terecht. Denk bijvoorbeeld aan yogaclinics voor scholieren, een ontspannen teamuitje op kantoor of een gezellige yogasessie bij jou thuis om je verjaardag op een bijzondere manier te vieren.
Benieuwd wat bij jou past, of heb je een idee voor een workshop of yogasessie op maat? Kijk op yintuition.nl of neem gerust contact met me op. Ik denk graag met je mee!



























