Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

10mei 2025
Workshop: Dit is The Work®. Vier vragen die je leven veranderen?

ContextueelWerk
Doetinchem

Workshop: Vier vragen die je leven veranderen? Dit is The Work®! Ervaar en leer de praktische aanpak van stress en lijden: aan de bron.

Een fijne kennismaking met de meditatie The Work® of Byron Katie, vier vragen en omkeringen waarmee stressgedachten bevraagd worden en aan kracht afnemen. Levenomvattend.

Het proces dat begint bij het herkennen van de de stressreactie (emotie, lichaamsreactie, gedachte, situatie). Vanuit persoonlijke antwoorden en voorbeelden leidt The Work vanuit de bron van stress naar het ervaren van de realiteit en passende acties daarin:
Inquiry-based Stress Reduction.

En ja: zèlf te leren! Voor persoonlijke en professionele ontwikkeling.

Deze workshop is ook een perfecte opstap naar de IBSRcursus, de Jaarronde, de 4-daagse 22-25 mei 2025.

KRAAK stress, angst en depressie en ervaar de shift van in-je-verhaal-vastzitten naar zelfbewust-aanwezig-zijn.
The Work® laat je ervaren HOE.
Kijk op de sites van ContextueelWerk, thework of thework-nederland voor meer over The Work.

Voor deze unieke workshops geldt keuzetarief: €90 - €50 incl. koffie/thee

Komende workshops: zaterdagen, 12 april en/of 10 mei

Graag minstens een week van tevoren aanmelden!

Bij één deelnemer is de tijd 10.00-16.00.

Privé-workshop op een andere dag € 135.

Coaching, Self-Teaching,  Self-Therapy

Informatie

10 mei 2025 | pauze 12.30 - 13.30, je zorgt zelf voor je lunch
10.00 - 17.00
Keuzetarief: €90 - €50 incl. koffie/thee
Minimaal 1 deelnemers.

Waar?

v/h gevangenis De Kruisberg Doetinchem
Klootsemastraat 1 Doetinchem
7009 CE Doetinchem

Workshop: Dit is The Work®. Vier vragen die je leven veranderen?

Wat doe ik nog meer?

ContextueelWerk
Stressmanagement
The Work: Inquiry-based Coaching in privé en professie. Contextuele systeem-therapie.
ContextueelWerk
Doetinchem
Relaties en Realiteit - Body follows the Mind - Oorzaak en Gevolg van Gedachten - Emoties zijn Signalen - Onderzoek voor Verandering - Prettig Leven.
01aug
Workshop
2-daagse: moeder - vader - kinderjaren; erkenning, verbinding en liefde-in-actie
Doetinchem
We onderzoeken stressvolle situaties uit de kindertijd of van nu als volwassen kind of ouder. En oefenen vaardigheden die verrijkend zijn voor de relatie met jezelf en met de ander.
ContextueelWerk
09aug
Workshop
Workshop: Dit is The Work®. Vier vragen die je leven veranderen?
ContextueelWerk
Doetinchem
Workshop: Vier vragen die je leven veranderen? Dit is The Work®! Ervaar en leer de praktische aanpak van stress en lijden: aan de bron.
09nov
Cursus
NA DE WHIPLASH (en/of hersenschudding, WAD/PCS/NAH) - stressreductie
Doetinchem
NA DE WHIPLASH (en/of hersenschudding, WAD/PCS/NAH). Stressreductie. Een praktische 6-delige cursus met focus op mentaal welzijn, identiteit, relaties en toekomst 09-25 november, afwisselend in Doetinchem en online.
ContextueelWerk
01sep
Cursus
Helpen en zelfzorg: CURSUS The Work®/IBSR in de Praktijk va. 26 september
ContextueelWerk
Doetinchem
Voor de coach/therapeut/mantelzorger ea. die THE WORK wil ervaren, leren en oefenen als tool voor persoonlijke groei en professioneel handelen (supervisie/intervisie). Ervaringsleren.
ContextueelWerk Marianne
12sep
Jaargroep
JAARRONDE The Work of Byron Katie 2025-2026, start 11 oktober
ContextueelWerk Marianne
Doetinchem
JAARRONDE 2025-2025: 8 workshops The Work: een interessante mindreis rond persoonlijke motieven, patronen en blokkades, in diverse situaties, relaties en (intergenerationele) familiedynamiek. Stressreductie.