Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →
26aug 2024
30 dagen challenge 'Gezond(er) worden en afvallen
RefleX-Zwolle - Celien van Dalen
Zwolle
Gezond(er) worden en afvallen.Ieder heeft zo zijn eigen reden om hiermee te starten. Futloos, energiedips, watkilo's teveel, darmklachten, opgeblazen buik, gravings, hoofdpijn,migraine of nog andere.
Velen zien er tegenop om (weer) te moeten beginnen wantze hebben al zoveel geprobeerd. Of het komt gewon niet uit..... Maar stop met wachten op het perfecte moment.
Het perfecte moment creëer je namelijk altijd zelf❤️
Jij kunt VANDAAG nog voor jezelf kiezen.
Met de 30 dagen cahllenge leer je een voedingsgewonte voor nu voor de rest vanje leven! Je leert om het stap voor stap teintegreren in je (volle) dagritme.
Gun het jezelf!
Maandagavond 26 augustus vertel ik in de online infoavond alles wat je over de challenge wilt weten; wat kun je bereiken, welke begeleiding krijg je, hoe kan ik starten, en nog veel meer. Daarna beslis jij of je wilt starten met de 30 dagen challenge die we samen op9 september starten.