07jun 2026
Inspiratie Event Mini-opstellingen

Praktijk groot licht / Lotta Marjenburgh - van Berkel
Oegstgeest

Zet een eerste stap naar meer helderheid in je leven met een mini-opstelling

Ben jij klaar om een eerste stap te zetten in het oplossen van een probleem dat al te lang aan je knaagt? Zoek je naar antwoorden of helderheid over iets dat je bezighoudt? Of wil je ontdekken wat er op een dieper niveau speelt in jouw leven? Maak op een laagdrempelige manier kennis met (familie)opstellingen en meld je dan aan voor een mini-opstelling op vrijdag 10 april tussen 10:00 en 14:00 uur.

 

Tijdens deze mini-opstelling maken we gebruik van vloerankers om jouw vraagstuk en mogelijke oplossingen inzichtelijk te maken. Je ervaart wat je bij elk anker waarneemt en kom tot nieuwe inzichten kunt of een bevestiging van wat je misschien al aanvoelde.

 

- Laagdrempelige kennismaking met familieopstellingen: Een soort pootjebaden ipv direct de diepte in.

- Persoonlijke Ontwikkeling: Een mini-opstelling kan je helpen om diepere lagen van je probleem te begrijpen.

- Nieuwe Perspectieven: Door jouw probleem in de ruimte te zien, kan je het probleem vanuit een andere hoek aanschouwen.

- Gratis Deelname: Er zijn geen kosten verbonden aan deelname. Wel graag inschrijven om zeker te zijn van een plekje.

 

Wanneer: vrijdag 10 april tussen 10:00 en 14:00 uur. 

Waar: Oegstgeest (het specifieke adres ontvang je na aanmelding)

Reserveren: De mini-opstellingen duren 20-30 minuten. Reserveer hier jouw tijdsslot: https://calendar.app.google/aCJxph83EVt72wgy9  vol = vol

Informatie


Praktijk groot licht


Oegstgeest

06-82055663
Mini-opstellingen

Overige deelnemers Inspiratie Event