*september - december 2026: privé-cursus The Work / principes*
ContextueelWerk, Marianne L.
Doetinchem
1-op-1 cursus Inquiry-based Stress Reduction, The Work of Byron Katie.
Een interessante cursus voor wie geïnteresseerd is in zelfrealisatie, voor wie het experiment aan wil gaan om zichzelf volledig te vertrouwen - en te ervaren hoe bevrijdend en licht het leven kan zijn, als de realiteit achter de eigen verwarring en stress ontdekt is!
Elk onderwerp, dat ongewenst is in iemands leven, dat diegene liever anders zou zien bij zichzelf of in diens relaties, dat zware emoties, pijn of negatieve stress geeft, nu, vroeger of in de toekomst, is geschikt voor dit onderzoek.
Eigen antwoorden en voorbeelden op The Work, een protocol van vier vragen en omkeringen, eigen waarheid, verrijkt het perspectief op de situatie, ontkracht stress en nodigt uit tot zelfregie: passende en haalbare acties.
Vijf dagdelen voor ervaren, oefenen en toepassen.
De basisprincipes van The Work en eigen inbreng vormen de kern van de cursus.
De cursus is geschikt voor nieuwkomers en geoefenden in The Work.
Voorwaarde: nieuwsgierig zijn!
Graag bijtijds overleggen voor de data, via Whatsapp of mail
Locatie: Doetinchem, monument De Kruisberggevangenis
Periode: september-december,
vijf achtereenvolgende ochtenden 10.00-13.00u. of vijf achtereenvolgende middagen 14.30-17.30
Begeleiding: Marianne L. Gecertificeerd Facilitator in The Work
ContextueelWerk nl









