Het Schinkelbos is de plek, want het is daar momenteel heel erg mooi. Het bos staat prachtig in bloei, de vogels laten zich goed zien en horen, en de hooglanders en paarden zorgen voor een bijzondere sfeer. Geniet van de dodaars en de kruidknoop, ga op een bankje zitten en laat het geheel op je inwerken.
IVN Amstelveen heeft een wandeling met toelichting beschreven. Je vindt het op de facebook pagina van IVN Amstelveen, en op de website. Zie hieronder.
En als je het wel/niet leuk vond, iets miste of extra boeiend vond: laat het weten op facebook op de pagina van IVN Amstelveen.
Het Schinkelbos is aangelegd in het jaar 1999. Dit stukje polder werd ongebouwd tot een stukje bos, ter compensatie voor de Vietnamweide die in 1994 plaats moest maken voor een nieuw tennispark. Het gebied wordt steeds leuker, en geeft een aardig beeld hoe het Amsterdamse Bos er in haar beginjaren moet hebben uitgezien.